i teraz najważniejsze...
Wymiany i reklamacje
Regulamin
W przypadku gdy rozmiar zakupionego towaru jest nieodpowiedni istnieje możliwość wymiany na inny w ciągu 14 dni roboczych od daty jego otrzymania. W wypadku wymiany prosimy najpierw skontaktować się z obsługą sklepu aby ustalić czy w magazynie jest dostępny towar w innym rozmiarze.

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, powinny być w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszystkie metki. W przypadku wysyłki zwracanego towaru bardzo prosimy o dokładne zabezpieczenie paczki, aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w transporcie. Koszt zwrotu przesyłki ponosi zamawiający. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały wysłane za pobraniem.

Staramy się, żeby produkty zakupione w naszym sklepie były bez wad i spełniany Państwa oczekiwania. Jeśli natomiast okazałoby się, że otrzymany produkt posiada wady lub różni się od tego, który został zamówiony (inny rozmiar, model czy wzór), prosimy o niezwłoczny kontakt. Produkt zostanie wymieniony na odpowiedni model lub zwrócimy pieniądze.

Instrukcja wymiany lub zwrotu
Proszę wypełnić formularz reklamacji w którym należy podać wszystkie niezbędne dane.

FORMULARZ REKLAMACYJNY

Zwrotu towaru należy dokonać na adres: Olga Zamikhovska ul. Bielska 13/5, 45-401 Opole.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny.
Formularz reklamacyjny
Nazwa towaru wskazany na stronie Sklepu internetowego
Rozmiar
Data zakupu
Opis wady
Zdjęcia na których widać opisane wady
Data wykrycia wady
Żądanie Klienta
Numer rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot należności oraz imię i nazwisko wraz z adresem